Časté dotazy

Jaké jsou možnosti platby a doručení?

Platit se dá převodem na účet předem, bankovními kartami přes GoPay, anebo při převzetí zboží na dobírku kurýrovi. Zboží zasíláme zásilkovou službou GLS. Osobný odběr není možný. Doprava je za 49 Kč, poplatek za dobírku je 35 Kč.

Poskytujete množstevní slevu?

Ano, při objednávce 2 obrazů je sleva 8 % z celkové ceny objednávky. Při objednavce 3 a více kusů obrazu je sleva 16 % z ceny objednávky. Sleva se zobrazuje vždy v nákupním košíku.

Jaké je poštovné a balné?

Poštovné a platba jsou vždy za 49 Kč bez ohledu na způsob platby a výši objednávky. Obraz je zabalen způsobem, aby bez ujmy vydržel převoz ke kupujícímu a je pojištěn pro případné škody způsobené při přepravě. Případné poškození způsobené při přepravě ale musí kupující nahlásit nejpozději do 24 hodin od doručení, v opačném případě nárok na reklamaci zanikne.

Je možné objednat zboží na dobírku?

Ano, ale v případě objednávek od 6000 KČ a více, ma prodejce právo požadovat zálohovou platbu.

Jaká je dodací lhůta?

Obvykle 5-10 pracovních dnů na expedici zásilky kurýrovi a další 2 pracovní dny na doručení kurýrem. V případě individuálních zákazek mimo standardního portfolia může být dodací lhůta 5-15 pracovních dnů.

Dá se zboží vrátit bez udání důvodu?

Ano dá, kupující má tuto možnost danou zákonem. Zboží může kupující vrátit do 14 dnů od data převzetí. Zboží musí být vráceno v původním stavu bez známek používání, poškození a musí být bezpečně zabaleno s dokladem o koupi a posláno na adresu prodejce na náklady kupujícího (na naši českou adresu). Když bude vrácené zboží v pořádku, prodejce převede částku za zboží do 14 dnů od přijetí vráceného zboží na účet kupujícího. Při zboží na objednávku (Obrazy na míru) není možné zboží vrátit bez udání důvodu, jelikož se jedná o zboží na objednávku kupujícího. V případě reklamace na výrobní vadu objednávkového zboží bude zboží vyměněno.

Jaká je záruční lhůta na vaše obrazy?

Poskytujeme standardní záruční lhůtu 24 měsíců na výrobní vady a funkčnost zboží. Na vyblednutí a ztrátu barevnosti (při správném používání) poskytujeme záruku 6 let. Výrobci materiálu udávají životnost výtisku při správném používání (nevystavovat vlhku, přímému slnečnímu svitu a mechanickému namáhání) 50-100 let..